אודות המכללה למקצועות וקורסי תחבורה בפתח תקווה

מכללת המסלול הנכון הינה אחת המכללות המוכרות והמוערכות המתמחות בלימודי תעודה בתחומי התחבורה, בטיחות בעבודה ובטיחות באש ובתחום לימודי המנהלה והמחשבים.

המכללה הוקמה בשנת 2004 ומנוהלת כיום על ידי ארבעה שותפים והם , מר איציק בלינסון, מר אחיקם לפיד  ומר שוקי שדה שמשמש כמנכ"ל המכללה.

מאז ועד היום פועלת מכללת המסלול הנכון באישור משרד התמ"ת ומשרד התחבורה וכפופה לדרישותיהם.

המכללה בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בתחום לימודי התעודה ופועלים בה מערך מרצים מן הטובים והמקצועיים ביותר בארץ, כל אחד בתחומו הוא.
הצוות המקצועי יעניק לתלמידי המכללה לא רק את משנתו והידע הנרחב בו הוא מחזיק, אלא גם יעניק לו יחס אישי ואדיב שילווה אותו מתחילת הקורס ועד להשגת המטרה הסופית שלו.
אנו מעמידים לצוות המרצים המקצועי שלנו ולתלמידי המכללה, את התנאים הטובים ביותר בזמן לימודיהם אשר כוללים מבנים חדשים, כיתות מרווחות, ממוזגות ומאובזרות בציוד טכנולוגי חדיש ואיכותי המקל על מלאכת הלימודים ועל השהייה הממושכת בתקופת הקורס.

כמו כן מעניקה המכללה ליווי צמוד לתלמיד מרגע פנייתו ועד לסיום הקורס והמבחנים הנדרשים בכדי להבטיח את הצלחתו המקסימאלית.

מטרת המכללה היא לספק לתלמידיה מידע מקצועי, אמין ואיכותי, הכשרה עיונית ומעשית תוך מתן דגש על עמידה בסטנדרטים גבוהים ומחייבים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גורמים רבים, בכירים וגדולים בשוק העבודה, ביניהם ניתן למצוא גופי ביטחון, עיריות גדולות וחברות במגזר הפרטי והציבורי.

מלבד זה, למכללת המסלול הנכון, יתרון בולט על פני מכללות אחרות בתחום המתבטא בעיקר בתחומי לימוד הנהיגה ברכבים ציבוריים ומשא כבד וזאת עקב השילוב בין לימוד תיאורטי ללימוד מעשי בשיתוף עם בתי ספר לנהיגה המתמחים בכך. בכדי ליהנות משירותינו ולהבטיח את מקומכם בקורסים המבוקשים, השאירו את פרטיכם מטה ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם. מכללת "המסלול הנכון".

גבר בודק את הרכב בטרם גרירתו